World at Arms Hileli Mod Apk indir

World at Arms Hileli APK indir Gameloft tarafınadan Full hileli Apk olarak üretilmiştir Strateji Oyunları kategorisine Hileli olarak eklenmiştir

Mod Oyun İsmi: World at Arms Apk indir
Mod Oyun Kategorisi: Strateji Oyunları
Mod Oyun Yapımcısı: Gameloft
Toplam Mod İndirme: 10.000.000 - 50.000.000
Oyun İçin Gerekli Hileli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Hileli Mod Oyun Yapım Tarihi: 31 Ekim 2017


En derin okyanustan göklere kadar tüm dünyayı kapsayan amansız bir modern savaş oyununda ordunu kur, saldırını planla ve kuvvetlerini sevk et!

İstila edilmemiş ulus bırakmamaya niyetli bağımsız bir ordu olan KRA'ya karşı savaş. Onları aksiyon dolu tekli harekat modunda yenebilecek güç ve beceri sadece sen ve müttefiklerinde var. Ancak bu oyun, strateji becerini sınayan zorlu çok oyunculu modda arkadaşlarına karşı eğlence ve şan için savaş vererek de oynanabilir.

Müttefik bulmak için zengin sosyal özelliklerden faydalan ve sohbet özelliğiyle kurnaz bir saldırı planla. Sonra da bir kliğe katılıp veya kendi kliğini oluşturup gücünüzü birleştir ve korkulacak bir ordu oluştur! Lider panosunda adını duyurmak için rakiplerini yok et ve kaynaklarını başarıyla çal.

ÖZGÜRLÜK İÇİN SAVAŞ. ÜCRETSİZ SAVAŞ!
√ Harika grafikler, etkileyici animasyonlar, gerçekçi ünite ve binalarla süslü ücretsiz bir dünya savaşı simülasyonu.

ZENGİNLEŞTİR VE SAVUN
√ Yeni silah, taktik ve teknolojilerin kilidini açan tesisleri inşa edip iyileştirerek üssünü oluştur.
√ Askeri ulusunu destekleyecek kaynakları topla, tesisleri yükselt, ordu ünitelerini birleştir ve birçok oyun başarısı kazanarak ücretsiz bonuslar kazan.

GERÇEK BİR DÜNYA SAVAŞI
√ Dünya çapında kavurucu çöller, şehir ortamları, okyanusların derinlikleri ve savaşın dokunduğu her mekanda yenilikçi ulus savaşlarına katıl.

SÜPER ASKER UYANIŞA GEÇSİN
√ Piyasada su altı keşfi ve savaşları sunan tek ücretsiz modern savaş strateji oyununa kendini kaptır!
√ Atlas adlı yeni süper üniteyi inşa et. Bu ölümsüz robot tarihi bir ulusun mirası olsa da savaşın gidişatını değiştiren anahtar unsur olabilir!

KLİK FAKTÖRÜ
√ Gücünüzü birleştirmek, strateji kurmak, birbirinize yardım etmek ve tek başınıza ulaşamayacağınız kadar güce sahip olmak için arkadaşların ve müttefiklerinle klik oluştur.
√ Oyun içinden Facebook ile arkadaşlarına bağlan ve savaş sırasında onların ünitelerinden destek iste.
√ Bir klik üssü kur ve bu üste müttefiklerinle birlikte istilacılardan korumaya çalışacağınız ortak bir tesis inşa edin.
√ İstila etmek için birim katkısında bulun ve rakip klik üslerine saldırarak devasa ödüller ve oyun becerinle övünme hakkı kazan.

World at Arms klavye başında komutan olanlar, askeri strateji oyunları, modern savaş oyunları, tank oyunları, denizaltı oyunları, İkinci Dünya Savaşı oyunları ve tycoon oyunları hayranları ile devasa robotları, kurnaz taktikleri ve mobil MMO'da hakimiyet savaşı vermeyi sevenler için mükemmel bir oyun. World at Arms'ı ücretsiz indir ve piyasadaki modern savaş strateji oyunlarının arasında muhtemelen en iyisi olan bu oyunun tadını çıkar!
_____________________________________________

Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central

Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT

Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula