Ağır dağ otobüs simülatörü 2017 Hileli Mod Apk indir

Ağır dağ otobüs simülatörü 2017 Hileli APK indir Games Edge Studio tarafınadan Full hileli Apk olarak üretilmiştir Simülasyon kategorisine Hileli olarak eklenmiştir

Mod Oyun İsmi: Ağır dağ otobüs simülatörü 2017 Apk indir
Mod Oyun Kategorisi: Simülasyon
Mod Oyun Yapımcısı: Games Edge Studio
Toplam Mod İndirme: 1.000.000 - 5.000.000
Oyun İçin Gerekli Hileli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Hileli Mod Oyun Yapım Tarihi: 10 Ekim 2017


"Herkesin şehirlerde kaydırmaya çalışıyor ancak köylerde hayat çok kolay ve sağlıklı olduğu için off-road ve tepeler alanlarda toplu taşıma günümüzde çok büyük bir sorundur. Birçok okul otobüsü sürüş oyunları oynamış ve bir okul otobüsü sürücüsü veya koç şoförü olmak çok şaşırtıcı. birçok ülke toplu taşıma araçlarında yolculuk özellikle Hintliler otobüs taşımacılığı Mumbai otobüste çok önemlidir. Bu oyunda biz olmak size bir offroad turist offroad araçtan üzerinde keyfi vereceğiz. Yolculuk off-road otobüs hazır ve sizi bekliyor olduğunu.

Bu oyunda neşeli ortamı ve birçok modifiye Modern tepe otobüsleri. otobüslerin dizaynı amerikan otobüsü simülatörü ile aynıdır. tepe bu oyun şehir simülasyon oyunu birçok otobüs sürmek için ama bu oyunda, sen yaşıyor ve tahrik bir ordu adam komando gibi dağlar alanında izlerler sizi sürüş size dağ tepe yaşatacaktır her sürücü için tutkusunu sürüş özellikle kar ve dağlarda sınırları otobüsler. sürüş becerilerini ve yerin derinliğini sürüş korkunuzu parlatmak bu tepe testi sürüş oyunu bu oyunda gerçek otobüs ve gerçek hayattaki deneyimi gibi hissedebilirsiniz çok yüksektir. Bir gece sürüş oni kar otobüsü çok zor bir iştir ve aynı zamanda bu durumun geçmesi gerekiyor.

bu oyun ücretsiz otobüs oyunları ve tüm otobüs simülasyonu 2017 oyunlar en iyisidir. Emniyet kemerini ve bu oyunda gerçek macera hissetmeye motoru çalıştırın. Dağların kenarlarında sürüş ve tırmanma dağlar size bu konuda emin yeni bir yaşam deneyimi verecektir. Bu oyunda, birçok farklı ağır modifiye otobüsleri ve birçok ortamlar tasarlanmıştır. Bu üst simülasyon oyunu olsun.

temel özellikleri ve oynanış:

- eğim, direksiyon, ve düğmeler geliştirilir
- kenarlarında ve dağ dikkatli sürücü
- seviyeli komple için sınırlı hızı kullanmak
- Eğer bu eğlenceli sürüş oyununda bir otobüs tamircisi ya da otobüs garaj yöneticisi olabilir
- Çok oyunculu özelliği yakında"