Bus Rush Hileli Mod Apk indir

Bus Rush Hileli APK indir Play365 tarafınadan Full hileli Apk olarak üretilmiştir Aksiyon kategorisine Hileli olarak eklenmiştir

Mod Oyun İsmi: Bus Rush Apk indir
Mod Oyun Kategorisi: Aksiyon
Mod Oyun Yapımcısı: Play365
Toplam Mod İndirme: 50.000.000 - 100.000.000
Oyun İçin Gerekli Hileli Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Hileli Mod Oyun Yapım Tarihi: 29 Kasım 2017


Otobüs Rush Android için inanılmaz bir koşu oyunudur. Otobüs Rush City çılgın senaryoları boyunca çalıştırın. Sürükle atlamak veya slayt ve sola veya sağa hareket ettirmek için. kamyon, otobüs ve metro trenleri isabet kaçının. Otobüs Rush şehir, metro, orman ve plaj çevresinde koşmak ve mümkün tüm paraları toplamak.

Bu heyecan verici koşucu oyunda, oynamak için 10 farklı karakterler arasında seçim yapabilirsiniz. Otobüs Rush Roy, Zoey, Darryl, Katie ile şehir, ya da en sevdiğiniz karakterlerden herhangi birini Surf! Ayrıca, tematik koşucu derileri satın alarak seçtiğiniz sanal sörfçü özelleştirebilirsiniz!

Otobüs Rush Mağaza koşu performansını artırmak için öğeleri bir sürü vardır. (Mıknatıslar ve çizmeler dahil) güç ups artırmak için koşucu yükseltmeleri alın. senin de jetpack Yükseltme ve sikke çok olsun. Ayrıca otobüs, kamyon ve hatta metro trenleri vurmak-ister Forumlar orta hava sörf ve engel isabet hayatta kalmak için satın alabilirsiniz!

Otobüs Rush da size inanılmaz hediyeler alma şansı verir. bazı özel ödülleri almak için günlük hediye her gün ve açık gizem kutuları toplamak!

Otobüs Rush çok eğlenceli koşucu oyunu. Şimdi indirin ve yayınlanmaya başlaması!

Özellikler:

- Chinatown dahil!
- Bonus sahne uygulanan!
- Yeni karakter dahil!
- Seçtiğiniz ve şehir sörf için 10 karakter!
- 14 Büyük derileri favori koşucu görünüyor değiştirmek için!
- İnanılmaz güç-up: sikke mıknatıs, jetpack, süper atlama, skor çarpan ve hava sörf tahtaları!
- Farklı senaryolar çalıştırmak için İl, metro, orman ve plaj.!
- Kamyon, otobüs ve metro önlemek için trenler!
- Engel-kaçmak Çok eğlenceli!
- Günlük hediye
Bus Rush is an amazing running game for Android. Run along the craziest scenarios in the Bus Rush City. Drag to jump or slide and to move left or right. Avoid hitting trucks, buses and subway trains. Run around the Bus Rush city, subway, forest and beach and gather all the coins you can.

In this exciting runner game, you can choose among 10 different characters to play with. Surf the Bus Rush city with Roy, Zoey, Darryl, Katie, or any of your favorite characters! Also, you can customize your virtual surfer of choice by purchasing thematic runner skins!

The Bus Rush Store has lots of items to improve your running performance. Get runner upgrades to improve your power ups (including magnets and boots). Upgrade your jetpack too, and get lots of coins. You can also purchase Boards to surf mid-air and survive obstacle hits —whether you hit buses, trucks or even subway trains!

Bus Rush also gives you the chance of getting amazing gifts. Collect your daily gift each day and open mystery boxes to get some special rewards!

Bus Rush is a very fun runner game. Download it now and start running!

Features:

- Chinatown included!
- Bonus stage implemented!
- New character included!
- 10 characters for you to choose and surf the city!
- 14 great skins to change the looks of your favorite runner!
- Amazing power-ups: coin magnet, jetpack, super jump, score multiplier and air-surfing boards!
- Different scenarios to run in. City, subway, forest and beach!
- Trucks, buses and subway trains to avoid!
- Lots of obstacle-dodging fun!
- Daily gift

BENZER HİLELİ APKLAR