Silah Killer Hunter Çekim Hileli Mod Apk indir

Silah Killer Hunter Çekim Hileli APK indir RAY3D tarafınadan Full hileli Apk olarak üretilmiştir Aksiyon kategorisine Hileli olarak eklenmiştir

Mod Oyun İsmi: Silah Killer Hunter Çekim Apk indir
Mod Oyun Kategorisi: Aksiyon
Mod Oyun Yapımcısı: RAY3D
Toplam Mod İndirme: 10.000.000 - 50.000.000
Oyun İçin Gerekli Hileli Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Hileli Mod Oyun Yapım Tarihi: 4 Mart 2017


Bir adam. Bir savaş. Şimdi Hot Sniper Killer edilmiştir.
* Orada oyun acımasız terör örgütüne karşı bir dönek saldırı hayatta kalan tek özel kuvvetler ve ark.'nın fantastik 3D FPS oyunu oldu oynamak, sen geri ödeme üzerinde savaş ve cehennem bükük mahsur.

Düşman kuvvetlerinin saldırısına hayatta kalmak ve size keskin nişancı silahları AK47 ve nettle.From M16 kavramak seçim yok ama size olduğu gibi, bu durumla soldiers.Faced düşmüş erişimi intikamını için özel becerileri tüm kullanmanız gerekir Hafif ve ağır silahlar, yanı sıra çok güçlü bombası çeşitli! savaşta size iceworld, Desert, City gibi zor task.Such gerçekleştirmek için farklı yerlere gönderilir.

Oyun Özellikleri:

** Zor arazi savaşın

Eğer düşman güvenini yok etmek durdurabilirsiniz case.But şey aralığı farklı çevresel sorunlarla karşı karşıya gelecek.

** Gelişmiş silah sağlanması

Birçok tam güç ateşli silah you.AK47, M16, WA2000, AWP, M400 için teröristlere için ölümcül bir darbe vermek için hazır olacaktır.

** Mükemmel dokunmatik operasyon yaşayın

Çarpıcı konsol kalitesinde görsel, hassas kontroller, gelişmiş fizik ve destructibles ile harika 1RD person shooter. Savaşın sıcağında atlamak ve limit Android cihazınızı itmek!

** Komple Tehlikeli Görevler

Eğer yüz düşman sayısı ve AI daha kısa her level.In seçtiğiniz görevlere bağlı olarak öldürülen düşman farklı, daha fazla ödül almak.

bekliyorsun Ne, haydi bir yolculuğa ve öldürme başlayalım.