Pianist HD : Piano + Hileli Mod Apk indir

Pianist HD : Piano + Hileli APK indir rubycell tarafınadan Full hileli Apk olarak üretilmiştir Müzik ve Ses kategorisine Hileli olarak eklenmiştir

Mod Oyun İsmi: Pianist HD : Piano + Apk indir
Mod Oyun Kategorisi: Müzik ve Ses
Mod Oyun Yapımcısı: rubycell
Toplam Mod İndirme: 50.000.000 - 100.000.000
Oyun İçin Gerekli Hileli Android Sürümü: Cihaza göre değişir
Hileli Mod Oyun Yapım Tarihi: 12 Ekim 2017


Diğer piyano apps (animasyonlu bırakarak bar) sabit talimatları için zorlanmaz.
Pianist HD : Piano + özel olarak herhangi bir hız zahmetsizce oynamak size sağlamak için tasarlanmıştır.
Tüm sen ve ruh ve tarzınıza bağlıdır, şarkın yavaş veya hızlı oynayabilirsiniz.

Google oyunu üzerinde 50 milyon indirme ile bu app en zahmetsiz enstrüman apps ve oyunlar Android tablet ve cep telefonu biridir! Lütfen deneyin ve en sevdiğiniz şarkıları herhangi bir uygulama olmadan oynamak.

Pianist HD : Piano + 128 müzik MIDI aletleri ve üzerinde 12 stüdyo kalitesinde, örneklenen sesler vardır. Dış Soundfont dosyaları (.sf2) ile sınırsız harcanabilir araçlardır. İçerik ortaklarımız 50.000'den fazla şarkı mevcut bulunmaktadır.

İçinde belgili tanımlık gelecek yorum, Multi-değmek, Not hız, dokunmatik, pitch bend, sampler, tam özellik kaydedici, MIDI müzik editörü, sensör gücü, çok düzeyli birim değişikliği, bulut yük kayıt, sonra ve Kaydet, co-op yolu ile WIFI ve bluetooth, tam kuyruklu piyano'nın oktav, ekliyoruz birçok cilt, Tema ve görsel efekt, Lokalize anahtar ad etiketleri, pencere animasyon, ilmekledi oynatma, donanım ivmesi, optimize edilmiş tablet, kalem ve s-destek kalem , haptic geribildirim ve tam ekran seçeneği.

Bu ücretsiz sanal klavye herhangi bir MIDI dosyası (.mid veya .midi) ve Karaoke dosya (.kar) yükleyebilir ve kolay ve rahat bir şekilde oynadı.

Açıklama erişim izinleri için:

-Yazma ve okuma harici depolama dahil olmak üzere depolama oluşturma ve indirilen veri depolamak için olduğunu
-Telefon devlet erişim kullanıcıların hareketleri ayırt etmek ve yakut numaralarını yönetmek yardımcı olur. Biz bu isteği tamamen güvenilir olduğunu ve kesinlikle Google oyun ilkesine uyan temin ederim.

Görüşlerinizi dinlemek seviyoruz. Lütfen bize support.pianist@rubycell.com bir mesaj bırakın.
Eğer bu app gibi pozitif derece veya gözden geçirme bizim için büyük bir destek olacaktır.

Çok teşekkür ederim!
----------------------------
Unlike all other piano apps, you are not forced to follow the fixed instructions (animated dropping bar).
Pianist HD : Piano + is specially designed to enable you to play in any speed, effortlessly.
You can play your song slow or fast, all depend on you and your mood and your style.

With 50 million downloads on Google Play, this app is one of the best effortless instrument apps and games for your Android tablet and mobile phone! Please try it and play your favorite songs without any practice.

Pianist HD : Piano + has 128 musical MIDI instruments and over 12 studio-quality, sampled voices. Expendable instruments are unlimited with external Soundfont files (.sf2). There are more than 50,000 songs from our content partners are available.

In the upcoming version, we will add multi-touch, note velocity, after touch, pitch bend, sampler, full feature recorder, MIDI sheet music editor, sensor force, multi-level volume change, recording, cloud load & save, co-op via WIFI and bluetooth, full grand piano's octaves, many skin, theme and visual effect, localised key name labels, window animation, looped playback,hardware acceleration, tablet optimised, pen and s-pen support, haptic feedback and fullscreen option.

This free virtual keyboard can load any MIDI file (.mid or .midi) and Karaoke file (.kar) and played in easy and comfortable way.

Clarification for Access Permissions:

- Storage including Write and Read external storage is for creating and storing downloaded data
- Phone State Access helps us distinguish users' transactions and manage Ruby numbers. We can assure this request is completely reliable and strictly conforms to Google Play's policy.

We love to listen to your feedback. Please drop us a message at support.pianist@rubycell.com.
If you like this app, a positive rating or review would be a great support for us.

Thank you very much!

BENZER HİLELİ APKLAR