Cheetah Keyboard - Çita Klavye Hileli Mod Apk indir

Cheetah Keyboard - Çita Klavye Hileli APK indir Cheetah Keyboard tarafınadan Full hileli Apk olarak üretilmiştir Kişiselleştirme kategorisine Hileli olarak eklenmiştir

Mod Oyun İsmi: Cheetah Keyboard - Çita Klavye Apk indir
Mod Oyun Kategorisi: Kişiselleştirme
Mod Oyun Yapımcısı: Cheetah Keyboard
Toplam Mod İndirme: 10.000.000 - 50.000.000
Oyun İçin Gerekli Hileli Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Hileli Mod Oyun Yapım Tarihi: 13 Aralık 2017


Cheetah Keyboard Google Play Store'un ilk 3D Android klavye uygulamasıdır. Binlerce ücretsiz klavye teması, havalı grafik, muhteşem yazı yazma deneyimi sunan reklamsız, yüksek puan almış bir uygulamadır.

🏆 Neden Cheetah Keyboard? 🏆

📖 Güçlü Çevrimiçi Sözlük📖
Cheetah Keyboard'da insanların, şarkıların, filmlerin isimlerini ve hızlı cümleleri kolayca yazmana yardımcı olan güçlü bir sözlük bulunmaktadır. Doğru sözcük ve cümle önerileri sunarak yazı yazma hızını üçe katlar.

💡 Akıllı Yanıt💡
Cheetah Keyboard'da Akıllı Yanıt ile zamandan tasarruf et! Cheetah Keyboard klavye uygulamaları arasında Akıllı Yanıt işlevi olan ilk klavyedir. Cheetah Keyboard, aldığın mesajlara göre bilgisayar kullanmaktan çok daha hızlı yanıtlaman için en çok kullandığın üç yanıtı önerir.

🎨 Ücretsiz Klavye Temaları🎨
Cheetah Keyboard geniş bir ücretsiz klavye teması koleksiyonu sunar. Fidget Spinner temaları, Hello Kitty temaları, kasırga temaları, kafatası ve graffiti temaları vs. gibi en popüler temaları içerir.

💎Android klavye temalarını buradan indir💎: https://goo.gl/FyqUPr

🍭Temalarını Kişiselleştir🍭
Cheetah Keyboard örn. arka planları ve duvar kağıtlarını kendi fotoğraflarınla değiştirmek, yazı tiplerini, klavyenin müzik (ses) ve rengini değiştirmek gibi kendi temalarını kişiselleştirebilmene izin verir.

💯 Hızlı Kaydır💯
Daha hızlı mı yazmak istiyorsun? Yazı yazmak için hızlıca kaydırmayı dene! Tek tek harfleri girmen gerekmez, tek yapman gereken parmaklarını kullanarak mini klavyeler arasında hızlıca kaydırmak. Hızlıca kaydırarak yaz ve yazı yazma hızını üçe katla!

🎤Ses Girişi 🎤
QWERTY klavye kullanmaktan bıktın mı? Ses Girişi kullanarak ellerini serbest bırak!

😂 Emoji Klavyesi 😂
Emoji kullanarak sohbet etmenin tatlı ve moda olduğunu söylüyorlar! 💯👭💋👑👵
Cheetah Keyboard sadece emoji sunmakla kalmaz aynı zamanda yazdığın şeyleri analiz ederek emoji önerir. Emoji sanatımız EmojiOne tarafından sunulmaktadır.

👯 Populer GIF'ler ve İnternet Karikatürleri 👯:
Cheetah Keyboard GIF koleksiyonu Giphy tarafından desteklenmektedir. Her çeşit ün ünlü GIF'ler ve İnternet Karikatürlerinden oluşur.

Not: Cheetah Keyboard Hızlı Yazımı geliştirmek için neleri nasıl yazdığına dair parçalar toplar. Sıradaki Sözcük Önerisi, Akıllı Yanıt ve Otomatik Düzeltme kesinliği. Toplanan veriler kişisel bilgilerinle ilişkili olmayacak ve Cheetah Mobile Gizlilik Politikası gereğince saklanır.

🤝Bize Katıl🤝
Facebook: https://www.facebook.com/groups/679777278888114
https://www.facebook.com/CheetahKeyboard
Bize yaz: keyboard@conew.com

Hizmet Şartları: http://www.cmcm.com/protocol/site/tos.html
Gizlilik Politikası: http://www.cmcm.com/protocol/site/privacy.html

BENZER HİLELİ APKLAR